Mijn grote angst voor motorrijden heb ik na 15 jaar overwonnen, precies door de methode toe te passen die ik jou leer in deze minitraining.
Ik was al een hele tijd bezig om deze methode op allerlei andere gebieden in mijn leven in te zetten, totdat ik dacht dat ik dit ook kon toepassen op iets waar ik een enorme angst voor had.
Ik nam 3 proeflessen en 2 weken later kocht ik een motor, ik reed naar Texel en 2 weken later maakte ik mijn eerste grote rit naar Zuid Frankrijk.
Ik heb me nog nooit zo veilig gevoeld als nu, ik heb nooit de vrijheid ervaren tijdens het motorrijden die ik nu ervaar.
En dit alleen maar door de methode toe te passen die ik jou hier leer in 5 dagen, eenvoudig en zeer effectief!
Mijn leven heeft de afgelopen 3 jaar grote veranderingen gekend en het houdt niet op.
Mijn leven is zo veranderd, dat het in niets meer lijkt op een aantal jaar geleden.
Deze methode heeft mij op allerlei gebieden veranderd, zodat ik krachtiger dan ooit in het leven sta.
Ik heb drama in mijn leven vaarwel gezegd en harmonie in mijn leven omarmt.
Dansend door het leven ga en eindelijk kan zeggen dat ik ben thuis gekomen in mezelf!